Slovenian » English

Translations for „finale“ in the Slovenian » English Dictionary (Go to English » Slovenian)

Monolingual examples (not verified by PONS Editors)

Slovenian
Zmagovalca le-tega sta se uvrstila v zaključni veliki finale (superfinale).
sl.wikipedia.org
Te štiri ekipe bodo odigrale najprej polfinale, zmagovalci se bodo uvrstili v finale, poraženci pa bodo igrali tekmo za tretje in četrto mesto.
Vse avdicijske oddaje so posnete vnaprej, polfinala in finale pa potekajo v živo.
Za avtomatično uvrstitvijo v finale je zaostal za več kot štiri sekunde.
Iz treh voženj po deset krogov in repasaža po pet krogov se je sedemnajst dirkačev uvrstilo v finale, kjer so dirkači vozili dvajset krogov.
Osemkrat se je uvrstila v veliki finale (mesta 1 do 4), dvakrat zmagala in se petkrat uvrstila na zmagovalne stopničke.
Prva, spomladanska sezona je obsegala 11 oddaj (10 tematskih in finale) in je potekala ob sobotah od 6. marca do 5. junija 2010.
Finale je popestrilo kar nekaj (netekmovalnih) glasbenih točk.
Vsak teden se je za finale potegovalo 11 skladb: 5 novih in 6 najbolje uvrščenih nezmagovalnih predhodnega tedna.
Po nastopu na polfinalni prireditvi se je uvrstila v finale.

Would you like to add some words, phrases or translations?